Авто

Новий Toyota Land Cruiser Prado може дебютувати раніше, ніж очікувалося

Toyota Land Cruiser Prado

У мережі з’явилася нова інформація про дату дебюту Toyota Land Cruiser Prado наступного покоління. За даними японського видання Creative Trend, що посилається на інсайдерів, прем’єра Prado може відбутися влітку 2022 року – через рік після «старшого» Land Cruiser. Раніше повідомлялося про другу половину 2023 року, і для цього були підстави: актуальний Land Cruiser Prado 150 дебютував в 2009 році, на два роки пізніше Land Cruiser 200.

Позашляховик з приставкою Prado, як і стандартний Land Cruiser, зі зміною покоління збереже рамну конструкцію і отримає зовнішні оновлення того ж масштабу, що і «старша» модель. У трьохрядному салоні з сімома посадочними місцями з’являться більш якісні матеріали обробки і повний набір сучасної електроніки.

Читайте також:  Ford йде з ще одного ринку, втративши мільярди доларів

Очікується, що новинку з індексом 250 побудують на спрощеній версії платформи TNGA-F (GA-F), на якій побудований «трьохсотий» позашляховик. Це дозволить знизити масу в порівнянні з попереднім поколінням і поліпшити керованість, але зберегти позашляховий потенціал. “Топовим” версіями Prado може дістатися гідравлічна система стабілізації положення кузова KDSS (Kinetic Dynamic Suspension System) від Land Cruiser GR Sport та інші просунуті опції.

У лінійку двигунів може увійти колишня 2,8-літрова дизельна «турбочетвірка», потужність якої вже підняли до 200 сил (500 Нм крутного моменту). Однак, за деякими даними, мотор все ж відправлять у відставку і замінять «турбодизелем» V6 об’ємом 3,3 літра, який на Land Cruiser 300 видає 299 сил і 700 Нм моменту. Альтернативою може стати бензиновий наддувний V6 3.5, також запозичений у «трьохсотої» моделі і розвиває 415 сил і 650 Нм.

Читайте також:  У США почнуть видавати паперові автономери через брак металевих

Крім цього, в гаму Land Cruiser Prado вперше може увійти гібридна силова установка-ймовірно, на базі бензинового мотора 2.5 або 2.7, як у RAV4 і Highlander.

Однак така версія з’явиться не раніше 2023 року. Гібридний варіант збираються додати і Land Cruiser 300: повідомлялося, що японські інженери працюють над новою електрифікованою силовою установкою з дизельним двигуном, яка згодом дістанеться і іншим повнопривідним моделям марки.

Джерело: Creative Trend