Авто

У Запоріжжі планують виробляти автобуси Mercedes

Mercedes-Benz

Перша дослідно-промислова партія буде випущена у вересні цього року, серійне виробництво запустять з 2022 року.

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) готується почати в 2022 році серійне виробництво автобусів під маркою Mercedes. Про це інформує Радіо Свобода з посиланням на корпорацію УкрАВТО, до складу якої входить ЗАЗ.

Зазначається, що автобус ЗАЗ А09 є повністю українською розробкою, спроектованою заводськими інженерами за допомогою рекомендацій компанії Mercedes “для виробників автобусів з використанням двигуна, коробки передач і задньої підвіски Mercedes”.

Читайте також:  Власники нового Ford Bronco масово скаржаться на гучний свист

“Виконання цих рекомендацій дозволяє після проходження аудиту конструкції і виробництва отримати дозвіл на встановлення логотипу Mercedes на вироблений автобус”, – зазначили в УкрАВТО.

Так, згідно з проектом, транспортний засіб розрахований на 36 пасажирів і призначений для міжміських перевезень. Поки в планах виробництво таких автобусів тільки для внутрішнього ринку України.

“У перспективі можливий експорт автобуса в країни, де діють екологічні стандарти Євро-5. Перша дослідно-промислова партія машин буде випущена у вересні 2021 року”, – уточнили в компанії.