Технології

Космічний зонд BepiColombo зробив селфі на тлі Венери

BepiColombo

Космічний зонд BepiColombo здійснив гравітаційний обліт Венери. На цей раз він опинився поруч з планетою на відстані 1572 км, що дозволило йому сфотографуватися на тлі планетарного диска, що наближається.

BepiColombo-це спільна місія Європейського космічного агентства та японського агентства аерокосмічних досліджень. Вона складається з двох орбітальних апаратів і націлена на вивчення Меркурія.

Для економії палива зонд здійснив гравітаційний обліт Венери, що дозволило дослідникам зняти розпечену планету з відстані 1572 км. зображення було отримано 10 серпня, а мінімальна відстань, на яку BepiColombo наближався до Венери, склало 563 км.

Читайте також:  У Xiaomi Mi Band X весь корпус буде суцільним екраном

BepiColombo

Одночасно з BepiColombo повз планету пролітала лабораторія Solar Orbiter. Дані з неї поки недоступні, але вже відомо, що її орбіта становила 804 км.фотографія насувається Венери зроблена третьою камерою спостереження зонда BepiColombo.

Картинку злегка обробили з метою збільшення контрастності, а на зображенні можна побачити антену планетарного орбітального апарату і частина корпусу.

На даний момент зонд вже здійснив три гравітаційних обльоту і тепер прямує до Меркурія. Очікується, що на орбіту планети він вийде в жовтні 2021 року.

Джерело: elpais.com