Технології

Концепт розсувного смартфона Samsung

Samsung

У мережі з’явився новий патент Samsung, що описує розкладається смартфон. Через кілька днів дизайнери Letsgodigital показали, як міг би Наживо виглядати ще не вийшов телефон південнокорейської компанії.

Кілька китайських компаній вже зареєстрували патенти на розкладаються смартфони, демонструючи нову технологію в концептуальних пристроях власного виробництва. Судячи з усього, Samsung вирішила не поступатися TCL і OPPO і запатентувала новий складаний смартфон.

Дисплей розширюється назовні і аналогічний тому, що можна було побачити у OPPO X 2021, а сам екран збільшується на 50%, що перетворює апарат в повноцінний планшет.

Читайте також:  З App Store і Google Play видалили майже мільйон додатків

Samsung

У цей момент дисплей залишається без підтримки і покладається тільки на міцність корпусу і акуратність власника. Теоретично він передбачає використання стилуса S Pen, але сам телефон буде нестійкий через нестандартну конструкцію.

Перехід між складеним і розгорнутим станом забезпечується за допомогою багатоважільних шарнірних конструкцій, плівки з еластичних матеріалів і спеціального ролика.

Samsung

Можна відзначити три камери на задній панелі і фронтальну селфі-камеру під дисплеєм. Розкладання і складання здійснюється за допомогою спеціального інтерфейсу в системі.

Потрібно розуміти, що це всього лише концептуальний дизайнерський проект. Точних даних про вихід подібного смартфона виробництва Samsung поки немає.