Авто

Mercedes-Benz EQS дозволить пасажирам грати в тетріс і судоку

Mercedes-Benz EQS

Функція бездротових оновлень програмного забезпечення в електричному седані Mercedes-Benz EQS дозволить розширити можливості інформаційно-розважальної системи для задніх пасажирів.

За абонентську плату в розмірі 89 євро на рік можна буде встановити пакет ігор, серед яких є тетріс, судоку, аерохокей і безліч інших популярних додатків. Система підтримує багатокористувацький режим-кожен із задніх пасажирів буде керувати грою на своєму екрані.

Для нових передплатників перші 12 місяців користування іграми будуть безкоштовні. Серед інших функцій, доступних за допомогою бездротових оновлень, є кілька ефектів для контурного підсвічування, які активуються при відкриванні і закриванні електрокара, а також два додаткові режими водіння, які обійдуться в 50 євро на рік.

Читайте також:  Названо 7 вживаних автомобілів, які майже не іржавіють

Режим для початківців водіїв змінює їздові Налаштування седана в бік максимально плавних реакцій, відключає режим Sport, обмежує максимальну швидкість до 120 кілометрів на годину і блокує функцію відключення системи стабілізації.

Другий доступний режим-Valet Mode, який знижує максимальну швидкість до 80 кілометрів на годину і обмежує доступ до профілю власника.

Інше оновлення для Mercedes-Benz EQS являє собою викликається за допомогою голосового управління відеоінструкцію, яка демонструє ключові особливості електромобіля. У європейській специфікації буде доступна підписка на керовані задні колеса, а для ринку США ця функція є вже в «базі».

Для всіх оновлень доступні безкоштовні пробні періоди, щоб власники седана спочатку могли випробувати новинки, а вже потім вирішити, чи варто їх купувати. У Німеччині розкішний електрокар вже надійшов у продаж: версія EQS 450 + обійдеться в 106 374 євро, а більш потужна EQS 580 4matic — в 135 529 Євро.