Авто

Mercedes-Benz зупинив продаж кросоверів з V8 на найбільшому ринку

V8

Mercedes-Benz зупинив продажі майже всіх моделей з V8 на найбільшому ринку-північноамериканському. Клієнти з США не зможуть замовити жоден восьмициліндровий спорткар, кабріолет, кросовер або позашляховик.

Північноамериканський філія Mercedes-Benz розіслав офіційним дилерам лист, в якому підтвердив тимчасове скорочення лінійки через проблеми з постачальниками, але не вказав, скільки триватиме заборона на продаж моделей з моторами V8.

Заяву про припинення поставок восьмициліндрових Mercedes-Benz в США зробив один з користувачів Reddit. Як доказ було додано лист північноамериканського офісу марки місцевим дилерам.

Читайте також:  «Синій» водень впливає на екологію гірше викопного палива

Стверджується, що документ пройшов перевірку модераторів форуму, але в загальний доступ скрін не виклали, щоб одержувач листа не потрапив під санкції Mercedes-Benz.

Якщо інформація підтвердиться, в 2022 модельному році в США будуть продавати тільки дві восьмициліндрові моделі “Мерседеса” – S 580 і S 580 Maybach.

Стверджується, що проблема з ланцюжком поставок не дозволить замовити Mercedes-AMG C 63, E 63, G 63, GLC 63, GLE 63 і GLS 63, Mercedes-Maybach GLS 600, Mercedes-Benz GLE 580 і G 550. Схоже, що винятки не будуть зроблені ні для ліфтбеків AMG GT 63, ні для суперкарів AMG GT.

Оскільки 2022 модельний рік вже почався, про тотальне скорочення модельної лінійки в США може бути оголошено в найближчі дні. Вважається, що вже оформлені і оплачені замовлення Mercedes-Benz виконає, а штучне виробництво восьмициліндрових машин продовжиться до грудня.

Читайте також:  В Японії з'явилося таксі, в якому можна поспати кілька годин і нікуди не їхати

Тимчасова відмова від продажів восьмициліндрових версій-вимушений захід, і коли проблеми з постачальниками вирішаться, «Мерседеси» з V8 знову будуть доступні до замовлення по всьому світу. Однак новий Mercedes-AMG C 63 “бітурбовісімки” точно позбудеться, а слідом та ж доля чекає наступне сімейство GLC 63.