Авто

Ford може випустити суперкар GT з мотором V8

Ford GT

Середньомоторний американський суперкар Ford GT другого покоління вже в наступному році знімуть з виробництва, але схоже що наостанок автомобіль отримає високопродуктивну версію з 7,3-літровим двигуном V8 замість нинішнього 3,5-літрового мотора V6 сімейства EcoBoost.

Принаймні, загадковий прототип GT з іншим силовим агрегатом останнім часом був неодноразово помічений неподалік від штаб-квартири Ford. І звучить він зовсім інакше, ніж серійна версія.

Як повідомляє видання Ford Authority з посиланням на власні джерела в компанії, вулицями Детройта вже катається прототип суперкара з іншим силовим агрегатом — його вже не раз ловили в кадр пильні фотошпигуни.

Читайте також:  Перші Tesla Model Y китайської зборки привезли в Європу

Люди, які бачили таємничий прототип на власні очі, відзначали, що звук його мотора абсолютно не схожий на саундтрек нинішнього силового агрегату.

До того ж автомобіль досить-таки помітно відрізняється зовні – у нього модифікована задня частина, на якій з’явилися великі повітрозабірники, а під скляною кришкою двигуна проглядається явно щось інше. Інсайдери стверджують, що в останній рік свого конвеєрного життя Ford GT отримає 7,3-літровий мотор V8.

Швидше за все, “прощальна” серія з V8 буде випущена обмеженим тиражем, враховуючи той факт, що нинішній GT, швидше за все, стане останнім суперкаром Ford з двигуном внутрішнього згоряння.

Читайте також:  Лінійка Audi Q4 e-tron поповнилася двома новими версіями

Потужність автомобіля поки залишається загадкою, але безумовно варто очікувати і відповідних доопрацювань підвіски і гальм.

Актуальний Ford GT оснащується 3,5-літровим бітурбомотором V6 потужністю 669 кінських сил. У 2020 році двигун був трохи оновлений – він отримав нові калібрування, поршні з поліпшеною конструкцією каналу охолодження і більш потужні котушки запалювання.