Криптовалюти

Щасливий володар мільйонів в Dogecoin повернув доступ до гаманця

Doge

У 2015 році колишній водій вантажівки купив Dogecoin на суму $1500. На той момент йому дісталися 10 мільйонів монет, які за поточним курсом коштують мільйони доларів. На жаль, він забув ключ доступу, тому величезний стан зависло в повітрі.

На допомогу власнику заблокованого гаманця прийшли фахівці компанії KeychainX. Їм вдалося зламати код доступу, що повернуло щасливчику всього втрачені монетки. Всього в підсумку на рахунку за нинішнім курсом знаходиться $3 мільйони.

Читайте також:  Шахраї крадуть біткоїни користувачів через підроблену криптобіржу

Основна проблема полягала в тому, що PIN-код Android-гаманця складався з 12 цифр. Це означає, що його нереально зламати, хоч все життя намагайся. Однак фахівці KeychainX дізналися найбільш важливі для власника цифри.

Це був його Рік народження та інші дати. Фахівці проаналізували гаманець, оцінивши тип шифрування, а після змогли його розблокувати.

Синхронізація вимагала декількох днів, оскільки дані з гаманця не оновлювалися більше шести років.

Спочатку була проведена тестова транзакція, а також прийняті всі запобіжні заходи, включаючи пошук клавіатурних шпигунів та іншого небезпечного ПЗ. Представники KeychainX пишаються тим, що їм вдалося змінити життя власника заблокованого гаманця.

Читайте також:  Microsoft організовує «полювання на піратів» за допомогою Ethereum

Джерело: cointelegraph