Технології

Microsoft: дизайн Windows 11 не знизить продуктивність ОС

Windows 11

Компанія Microsoft не вважає, що дизайн Windows 11 може негативно позначитися на продуктивності. Софтмейкер в сеансі питань і відповідей для розробників розповів про вплив оновленого Fluent Design на роботу системи.

В першу чергу Microsoft запевнила, що для неї в пріоритеті продуктивність Windows 11. Наприклад, для закруглених кутів іконок компанія оптимізувала процес рендеринга, аналогічний підхід у дизайнерів був до переробленого меню “Пуск”.

Тому софтмейкер закликає розробників при створенні додатків робити так, щоб вони виглядали, як спеціально розроблені для Windows 11.

Читайте також:  Запущено онлайн-сервіс для знайомства з Windows 11 без установки

Windows 11

Також Microsoft поділилася інформацією про новий “дизайнерський матеріал” під назвою Mica. Його завдання – вирівнювати колір фону неактивних додатків з робочим столом, створюючи “ієрархію кольорів”. Таким чином відкриті програми не будуть відволікати користувача від роботи в поточному додатку.

До того ж компанія акцентувала увагу на зауваженнях в мережі про «запозичення» у Apple з macOS деяких елементів дизайну для Windows 11.

“Хороший дизайн має тенденцію бути схожим. Ми вчимося один у одного, але Fluent існує вже давно”, — зазначив керівник відділу розробки платформи Microsoft Кевін Галло.