Технології

Apple заощадить на камері iPhone 13. Але якість зйомки не постраждає

iPhone 13

Новий інсайдерський звіт вказує на плани Apple знизити собівартість iPhone 13 за рахунок перегляду концепції їх складання. Заощадити компанія має намір на модулях камер – втім, про використання дешевих комплектуючих мови не йде.

Раніше Apple замовляла готові модулі камер з двома і трьома сенсорами для своїх смартфонів. Тепер же, за відомостями видання The Elec, вендор має намір змінити існуючу схему закупівель.

Читайте також:  Blizzard випустить дві мобільні ігри у всесвіті Warcraft

Очікується, що на завод Foxconn всі датчики основної камери будуть приходити окремо, а після збиратися фахівцями фабрики в готові блоки.

Сенсори і об’єктиви, виробництвом яких займаються Sharp, O’film і LG InnoTek будуть калібруватися за допомогою спеціального обладнання. Його виробництвом займається південнокорейська компанія Hyvision Systems.

Вона ж надасть Apple інструменти для оцінки працездатності тимчасових датчиків LG InnoTek і оптичного центрування об’єктивів і сенсорів.

Подібне рішення, на думку аналітиків, дозволить американському бренду заощадити на виробництві, знизивши собівартість смартфона і скоротить терміни поставок. Відомо, що компанія вже замовила комплектуючі в кількості, достатній для складання 90 мільйонів iPhone 13. Це на 20% вище показників минулого року — перед стартом продажів iPhone 12 Apple виробила близько 70 мільйонів пристроїв.

Читайте також:  Браузер Chrome буде копіювати тему оформлення Android-смартфона

Джерело: gsmarena