Технології

Google «прокачає» технологію пошуку втрачених смартфонів

Find My Device

Розробники Google планують змінити алгоритм роботи програми Find My Device для поліпшення ефективності пошуку зниклих пристроїв.

Судячи з нової версії сервісу, що знаходиться в режимі тестування, незабаром користувачі зможуть шукати свої гаджети за допомогою власників інших Android-пристроїв.

У новій тестовій версії Find My Device ентузіасти виявили кілька згадок алгоритму роботи програми. Схоже, що компанія планує змінити функціональність сервісу таким чином, щоб повідомлення відправлялися як власнику втраченого пристрою, так і його довіреним особам.

Читайте також:  Hisense показала перший в світі лазерний телевізор з висувним екраном

Google Android

Як тільки смартфон буде виявлений “спостерігач” отримає можливість зателефонувати на нього, якщо гаджет знаходиться поблизу.

Крім того, Find My Device отримає функцію спільного володіння смартфоном. Вона має на увазі, що відразу кілька членів сім’ї можуть контролювати і шукати один і той же гаджет.

Подібний сценарій буде актуальний і для компаній, що пропонують співробітникам корпоративні пристрої. Щоб» поділитися ” смартфоном, потрібно буде використовувати QR-код або посилання, які будуть згенеровані в додатку.

Розглядався в компанії і варіант Автономної інтеграції функції пошуку в платформу Android Automotive, але таке рішення могло привести до блокування смартфона користувача зловмисниками в разі викрадення автомобіля.

Читайте також:  Google успішно випробувала лазерний інтернет

Не виключено, що пізніше Google додасть в Find My Device варіант блокування профілю автомобіля, а також видалення всіх даних з його бортового пристрою, що працює на Android.