Технології

Глава NVIDIA на GTC 2021 виявився діпфейком. Цього ніхто не помітив

Глава NVIDIA

З моменту презентації відеокарт GeForce RTX 30 пройшло вже кілька місяців. Але, як виявилося, ще тоді NVIDIA піднесла користувачам сюрприз, про який ніхто не здогадувався.

Нещодавно компанія розкрила один з головних секретів заходу: у більшості сцен, записаних за участю Дженсена Хуанга, був присутній зовсім не він, а його цифровий «двійник».

Віртуальна презентація була підготовлена з використанням так званого NVIDIA Omniverse — інструменту для створення тривимірних віртуальних робочих просторів.

Читайте також:  Названо ключові особливості нових моделей планшетів iPad

З її допомогою було проведено повне сканування обличчя і тіла глави бренду, а отриману 3D-модель за допомогою ШІ навчили імітувати його жести і вираз обличчя. Залишилося лише “намалювати” ту саму кухню, з якої велася «трансляція». Детальніше про процес вендор розповів у своєму блозі.

Деталі компанія розкрила журналістам лише нещодавно, оскільки досі ніхто так і не здогадався про «підробку». Заодно NVIDIA випустила відеоролик з подробицями роботи технології — подивитися його можна вище.

Всі завдання по “оцифрування” топ-менеджера велася на робочій станції NVIDIA DGX Station A100. При цьому голос, що озвучує захід, в деяких епізодах все ж належав справжньому Хуангу.

Читайте також:  Вірус Joker, який краде гроші повернувся на Android-пристрої

“Ця демонстрація стала втіленням того, що являє собою GTC: вона об’єднала роботу груп глибокого навчання і графічних досліджень NVIDIA з декількома командами інженерів і неймовірною внутрішньою творчою командою”, — заявили в компанії.