Авто

Відроджений Lamborghini Countach отримає деталі в стилі ретро

Lamborghini Countach

Компанія Lamborghini підігріває інтерес до нового суперкару, разом з яким повернеться до життя культове ім’я Countach. За першим тизером, що з’явився тільки на початку тижня, пішли ще три зображення: на цей раз компанія розкрила деталі новинки, виклавши знімки в Instagram. За попередніми даними, суперкар отримає гібридну установку і буде побудований на базі Lamborghini Sian. Прем’єра може відбутися на конкурсі елегантності в Пеббл-Біч, що стартує 15 серпня.

На першому тизері видно передок, оформлений в характерному клиноподібному стилі, і великий спліттер. У верхній частині-вузька решітка, яку вінчає значок з написом Countach.

Читайте також:  Дослідники назвали найшвидші ресторани для водіїв

Lamborghini Countach

Друга фотографія демонструє прозору кришку моторного відсіку, двигун V12 і табличку з порядком роботи циліндрів. Кришка, як і бічні «зябра» повітрозабірників, а також круглий отвір горловини паливного бака з третього зображення, відсилають до оригінального Countach.

Lamborghini Countach

Lamborghini офіційно не розкриває технічних деталей, але вони виявилися «злиті» завдяки додатку Lamborghini Unica і інсайдерам. Повідомлялося, що повним ім’ям новинки стане Countach LPI 800-4, де абревіатура LPI (Longitudinale Posteriore Ibrido) вказує на гібридну силову установку.

Очікується, що відроджений Countach обладнають 6,5-літровим «атмосферником» V12, що розвиває 785 кінських сил і 720 Нм крутного моменту з 34-сильним електромотором і семидіапазонним «роботом». На Lamborghini Sian FKP 37 така установка видає 819 сил і 758 Нм моменту, проте число 800 в назві нового суперкара, ймовірно, вказує на злегка знижену віддачу.

Читайте також:  Електричний BMW iX3 отримав перше оновлення

Раніше Lamborghini приготувала спеціальні Aventador S Roadster для Південної Кореї. У серію Aventador S Roadster Korean Special увійшли всього два автомобілі, пофарбовані в традиційні для країни кольори: Бірюзовий Green Ocno і фіолетово-синій Blue Emera. Обидва отримали контрастний білий салон.

Джерело: Lamborghini / Instagram