Авто

Acura анонсувала повернення Integra

Acura

Acura, яка належить Honda збирається повернути до життя ім’я Integra. Про це компанія оголосила на автомобільному тижні, який проходить в Монтереї, опублікувавши поки єдиний тизер з передньою оптикою майбутньої моделі і влаштувавши шоу з дронами.

Як повідомив віце-президент і бренд-менеджер Acura Джон Ікеда, Нова Integra буде являти собою компактний преміальний автомобіль, який буде нести в собі «ДНК оригіналу». Дебют відбудеться в 2022 році.

Поки марка не розкрила деталей, проте деякі здогади можна побудувати завдяки силуету, зображеному дронами в небі в ході прем’єри іншої новинки – NSX Type S. Якщо він виявиться близький до реальності, Integra відродиться у вигляді дводверного спорткара, який складе конкуренцію Subaru BRZ і Toyota GR 86.

Читайте також:  Volvo розповіла про свої електричні технології

Acura

Що стосується тизера, то на ньому видно оптика моделі з палаючою світлодіодною смугою денних ходових вогнів, частина решітки радіатора і напис Integra, розташована прямо під фарою. Судячи з деталей, новинку оформлять в дусі актуального TLX Type S, але зі своїми особливостями: форма оптики, а також наповнення решітки радіатора злегка відрізняються від «зарядженого» седана.

Можливо, Acura Integra побудують на базі Civic одинадцятої генерації, а «начинка» йому дістанеться від «підігрітого» Civic Si з механічною коробкою передач. Подробиці про його силову установку поки засекречені, але ймовірно, що вона буде потужнішою 208-сильної 1,5-літрової «турбочетвірки» попередника.

Читайте також:  Toyota почне випускати запчастини для старого Land Cruiser

Джерело: Daniel Golson / Twitter