Політика

ЗМІ дізналися подробиці поїздки Зеленського до США

Зеленський

Опрацьовується можливість зустрічей президента України з главою Tesla Ілоном Маском і гендиректором Apple Тімом Куком, а також його виступу в Стенфордському університеті, стверджує джерело.

Майбутній візит президента України Володимира Зеленського в США не буде обмежений одним лише Вашингтоном. Про це повідомляє ZN.ua з посиланням на джерела.

Зазначено, що згідно з існуючою на сьогодні версією програми візиту, курс на США президентський літак візьме 28 серпня, і першою точкою його призначення значиться Чикаго, де 28-29 серпня Зеленський не тільки відпочине після тривалого перельоту, а й разом з українською діаспорою відзначить День Незалежності України, і, можливо, зустрінеться з американським бізнесом.

Читайте також:  Кабмін обрав главу Бюро економічної безпеки

У Вашингтоні, куди Зеленський вилетить 29 ввечері, згідно з попередньою програмою, він пробуде тільки один день – 30 серпня – і проведе переговори з президентом Джо Байденом.

“Від ідеї зустрічі українського лідера з членами американського уряду вирішили відмовитися: зі своїми колегами насущні проблеми українсько-американських відносин за різними напрямками обговорять українські міністри, які потрапили до складу делегації”, – пише видання.

31 серпня Зеленський проведе в Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Стверджується, що наразі опрацьовується можливість проведення трьох можливих заходів – зустрічей із главою Tesla Ілоном Маском і гендиректором Apple Тімом Куком, а також виступи президента в Стенфордському університеті з лекцією про трагедію Бабиного Яру.