Технології

Навушники Apple отримають «протиугінну» систему в iOS 15

Apple AirPods Pro

У коді нової бета-версії iOS 15 ентузіасти виявили згадку оновленої функції Find My для гаджетів Apple. Вона розширить можливості пошуку втрачених або вкрадених навушників AirPods.

Зокрема, після апдейта прошивки знайти їх можна буде навіть після сполучення з чужим пристроєм, а точність виявлення значно покращиться.
Apple

За даними мережевих джерел, iOS 15 буде використовувати Bluetooth для точного визначення місця розташування AirPods Pro і AirPods Max, а також буде відображати їх на карті, навіть якщо вони не підключені до iPhone або iPad власника.

Читайте також:  Xiaomi TV Q1E з QLED-екраном випущений в Європі за ціною смартфона

Apple

Остання функція стане доступна після прив’язки аксесуара до Apple ID — вони зможуть транслювати своє місце розташування при роботі з гаджетом іншої людини. Проте на відміну від смартфонів і планшетів, навушники не можна буде дистанційно заблокувати.

Відключити прив’язку при продажу гарнітури можна буде вручну після відв’язки від облікового запису, натиснувши на кнопку активації шумозаглушення і цифрову коронку приблизно на 12 секунд у випадку з AirPods Max.

Користувачам AirPods Pro доведеться прикрити пальцями динаміки і кілька разів натиснути на сенсорну область на ніжці навушника. Нова функція поки знаходиться в стадії розробки і, по всій видимості, буде включена в релізну версію iOS 15.