Технології

Google випустила фінальну «бету» Android 12 з новою пасхалкою

Android 12

“Обкатка” нової версії Android 12 добігає кінця — компанія Google представила останню тестову збірку ОС перед стабільним релізом. Вона отримала кілька корисних нововведень, а також традиційне «пасхальне яйце» від розробників, знайти яке вже змогли самі уважні користувачі.

В описі прошивки Android 12 beta 4 фігурує термін Platform Stability. Це означає, що всі ключові компоненти ОС пройшли проміжну стадію тестування, і великих змін до моменту релізу стабільної збірки вже не буде. При цьому в прошивці все ще можуть міститися помилки, які розробники виправлять у фінальній версії.

Читайте також:  Дворічні флагмани Samsung обзаведуться новою фішкою камери

Google Android 12

Головним нововведенням четвертої “бети” стала поява функції блокування ідентифікатора користувача. При відмові від отримання персоналізованої реклами система автоматично замінить унікальний ID гаджета на нулі, заборонивши трекерам відстеження персональних даних. Крім того, в системі використовується новий динамічний інтерфейс Material Design, колірна гамма якого буде змінюватися в залежності від встановлених шпалер.

Google Android 12

З’явилася в Android 12 і нова пасхалка у вигляді аналогового годинника, які змінюють колір стрілок на підставі палітри обраного фонового зображення. Для її активації потрібно встановити час за допомогою стрілок рівно на 12 годину, після чого на екрані з’явиться логотип Android в оточенні кольорових бульбашок.