Авто

Volkswagen почав продавати машини без «мультімедійки». І ось чому

Volkswagen Fox

Компанія Volkswagen продає хетчбеки Fox в Бразилії без інформаційно-розважальної системи. У салоні відсутній навіть маленький чорно-білий дисплей, покладений найдешевшим версіям: є тільки екранчик на приладовій панелі, а на місце «мультимедійки» поміщена заглушка з пластика. Причина такого здешевлення салону – в дефіциті електронних компонентів, який сильно вдарив як по Volkswagen, так і по іншим виробникам по всьому світу.

За даними Motor1, без інформаційно-розважальної системи Composition Touch з 6,5-дюймовим екраном модель буде продаватися недовго. Але справа не в кінці дефіциту, який, за прогнозами експертів, не вдасться усунути до наступного року, а в швидкій відставці мініатюрного хетчбека, що не зазнав значних змін з 2003 року.

Читайте також:  Названо 10 найбільш популярних авто серед українців

У прес-службі Volkswagen Brazil підтвердили, що на сьогоднішній день бразильський Fox позбавлений мультимедійної системи і тому продається за зниженою ціною. Однак при бажанні клієнти можуть докупити “мультимедійку” у дилерів: незважаючи на її відсутність за замовчуванням, вся проводка, а також динаміки, залишилися на місці.

Volkswagen Fox

Fox базується на застарілій платформі PQ24, яка також лежала в основі Volkswagen Polo Mk4, Skoda Fabia першого покоління і Audi A2. Раніше хетчбек продавався в США і Західній Європі, де не користувався особливою популярністю, а зараз доступний лише в Південній Америці, де пропонується в безлічі різних модифікацій.

Читайте також:  Гібридний Chevrolet Corvette отримає 650 кінських сил і повний привід

У той же час інша модель Volkswagen, кросовер Tiguan, обзавелася великим екраном розмірністю 12 дюймів. Новий салон для сімейства розробив Китайський підрозділ німецької марки: такий дисплей отримали довгобазний Tiguan L і купеподібний Tiguan X для місцевого ринку.

Джерело: Motor1