Авто

Електричний Chevrolet Silverado з «режимом краба» показали на відео

Chevrolet Silverado

Компанія Chevrolet опублікувала тизерний ролик електричного Silverado: на відео продемонстрували, як працює «режим краба», який раніше отримав батарейний Hummer.

Повнокероване шасі дозволяє пікапу рухатися боком – задні колеса повертаються на досить великий кут, помітно скорочуючи діаметр розвороту. На відео також можна розглянути диски електричного Silverado, діаметр яких, за чутками, складе 24 дюйма — це найбільші диски, які встановлюються серійно.

Такий Silverado стане першим електричним пікапом в історії Chevrolet. Причому справа не обмежиться заміною двигуна внутрішнього згоряння на електромотор і установкою батареї: новинку побудують на принципово новій архітектурі.

Читайте також:  Subaru і Toyota зупиняють заводи в Японії

У основу батарейного “Сільверадо”, ляже модульна платформа Ultium, знайома по пікапу GMC Hummer EV. Раніше в Chevrolet підтвердили, що виробництво пікапа налагодять на тому ж заводі Factory Zero в Детройті, де випускають соплатформенний «Хаммер».

З характеристик озвучений тільки приблизний запас ходу на одній зарядці – 400 миль, або 644 кілометри. Для порівняння, головний конкурент Silverado, електричний Ford F – 150 EV, може проїхати без підзарядки 482 кілометри.

За словами президент General Motors Марка Ройса, «Chevrolet візьме все те, що покупці так люблять в Silverado, а також багато іншого, і зробить з цього електричний пікап, який сподобається як приватним, так і комерційним клієнтам». Крім того, пікап може «змінити світ і ставлення людей до електромобілів».

Читайте також:  У Запоріжжі планують виробляти автобуси Mercedes

Джерело: Chevrolet / YouTube.com