Авто

Tesla показала на відео електропікап Cybertruck, який дуже схожий на комп’ютерну графіку

Tesla Cybertruck

Компанія Tesla опублікувала короткий відеоролик, в якому знову продемонстрували можливості електричного пікапа Cybertruck. Однак опубліковані кадри викликали питання щодо достовірності того, що відбувається. Багато коментаторів вирішили, що рухомий по пересіченій місцевості електропікап є не чим іншим, як комп’ютерною графікою.

В опублікованому відеоролику електричний пікап Cybertruck пересувається по території споруджуваного заводу Tesla в американському штаті Техас. Незважаючи на складний рельєф місцевості, електрокар Ілона Маска рухається напрочуд швидко і плавно, не відчуваючи ніяких проблем з дорожнім покриттям. Користувачі відзначили, що щодо території майбутнього підприємства Cybertruck виглядає буквально намальованим.

Читайте також:  Mercedes-Benz EQS дозволить пасажирам грати в тетріс і судоку

Ілон Маск раніше стверджував, що однією з особливостей Cybertruck є його зовнішній вигляд. При створенні дизайну електропікапа інженери черпали натхнення з комп’ютерних ігор. Однак ці заяви не переконали автомобільне співтовариство, яке припустило, що в новому ролику рухомий Cybertruck виконаний за допомогою комп’ютерної графіки.

Серійне виробництво електропікапа почнеться в наступному році. Очікується, що він буде доступний у трьох модифікаціях, з одним, двома або трьома електромоторами. Запас ходу в залежності від версії складе від 400 до 800 кілометрів, а ціна — від 49 000 доларів.

Читайте також:  Skoda знайшла застосування відпрацьованим батареям електромобілів

На початку червня відомство з патентів і товарних знаків США зареєструвало заявку Tesla на вбудовані в кришку вантажного відсіку електричного пікапа Cybertruck сонячні батареї. У складеному стані планки з сонячними батареями будуть змотуватися в рулон або складатися у вигляді гармошки.

Джерело: Insideevs.com