Авто

Новий електрокросовер Audi розсекретили до прем’єри. Він отримає ім’я Q5 e-tron

Q5 e-tron Audi

На сайті Міністерства промисловості та інформатизації Китаю (MIIT) з’явилися зображення новинки від Audi – батарейного кросовера Q5 e-tron. Таким чином, зовнішність і начинка моделі виявилися розсекречені до прем’єри, яка очікується в найближчі тижні.

Як і передбачалося, кросовер, уніфікований з Volkswagen ID.6, отримає трирядний салон і три варіанти силових установок. Основним і, ймовірно, єдиним ринком для нього стане Китай.

Шоу-версію Q5 e-tron Audi показала ще навесні на автосалоні в Шанхаї. Електрокар на платформі MEB отримав ідентичні концепту габарити, за якими він також збігається з електричним Volkswagen ID.6 X, орієнтованим на китайський ринок.

Читайте також:  Tesla Model Y отримав «режим протигаза» в стандартній комплектації

Судячи зі свіжих зображень, для новинки приготували сім варіантів дизайну колісних дисків, дво – і одноколірну розмальовку кузова та інші візуальні опції.

Q5 e-tron Audi

Фото: MIIT

Знімків інтер’єру міністерство не публікує, але про нього можна судити по шпигунським фотографіям, що з’явилися на цьому тижні. У салоні, майже повністю повторює соплатформенний Q4 e-tron, видно незграбна передня панель з написом e-tron, витягнутий екран «мультимедійки», цифрова приладова панель, центральний тунель і шкіряні крісла з білою прострочкою.

Q5 e-tron Audi

Електрокросс запропонують у версіях з заднім і повним приводом, що повторюють по “техніці” ID.6. У першому випадку мотор, що видає 180 або 203 кінських сили, встановлюється на задню вісь.

Читайте також:  «Синій» водень впливає на екологію гірше викопного палива

Двомоторний Q5 e-tron буде розвивати 306 сил: з такою установкою електрокар Volkswagen досягає першої «сотні» за 6,6 секунди. Скільки знадобиться на розгін 2410-кілограмовому Audi, поки невідомо.

Судячи з публікації в базі Міністерства, офіційний дебют відбудеться найближчим часом. Можливо, його приурочать до мотор-шоу в Ченду, яке стартує 27 серпня.

Наступного року в арсеналі Audi з’явиться ще один, більш розкішний e-tron: електромобіль з індексом Q6 побудують на створеній спільно з Porsche архітектурі Premium Platform Electric (PPE) і продаватимуть по всьому світу.

Джерело: Motor1