Технології

Маленький «чубчик», режим ProRes і інші фішки iPhone 13 в звіті Bloomberg

iPhone 13

Інсайдер і журналіст Марк Гурман опублікував звіт про підготовлювані нововведення в серії iPhone 13. За його словами, цієї осені флагманську лінійку Apple чекають зміни не тільки по частині дизайну і дисплея — компанія також серйозно допрацює можливості камери фірмових флагманів.

Згідно з джерелом, новий режим запису відео ProRes дозволить власникам iPhone знімати кліпи в більш високій якості. При цьому формат файлів буде сумісний з додатками для професійної обробки відео. Як і у випадку з функцією ProRAW, нововведення може бути ексклюзивним для Pro-версія смартфона.

Читайте також:  Стали відомі ціни і специфікації нових смарт-телевізорів Acer

Ще одна функція дасть користувачам можливість краще контролювати якість фотографій, коригуючи колірну температуру при збереженні нейтрального балансу білого. Очікується і поява додаткових фільтрів, в тому числі для зйомки з глибокими тінями і високою контрастністю, і створення збалансованих фотографій з яскравими відтінками.

Крім того, новинки можуть обзавестися функцією розмиття фону для відео за аналогією з портретним фоторежимом. Він імовірно отримає кілька просунутих фільтрів, які завдяки використанню ШІ-алгоритмів можна буде застосовувати до конкретного об’єкта або до людини в кадрі.

Нарешті, аналітик знову зазначив, що представники серії iPhone 13 будуть оснащуватися процесорами Apple A15, а дисплей новинок отримає збільшену в порівнянні з iPhone 12 частоту оновлення, меншу ширину вирізу для фронталки і датчиків Face ID, і, можливо, підтримку функції Always-on Display.

Читайте також:  Кількість завантажень Telegram перевалило за мільярд

Презентація нових флагманів Apple очікується у вересні поточного року.