Технології

Apple запатентувала «пористий» дизайн для iPhone та інших гаджетів

Apple

Судячи з нового патенту компанії, “стільниковими” корпусами в дусі десктопа Mac Pro незабаром можуть обзавестися і інші продукти бренду. Відповідні ескізи разом із супровідною документацією були опубліковані американським відомством USPTO.

Згідно з джерелом, нове дизайнерське рішення компанія розглядає для фірмових смартфонів, ноутбуків, планшетів, моноблоків і навіть розумних окулярів. Так, iMac може обзавестися комірчастої задньою кришкою, а iPhone отримає торці і бічні грані в аналогічному виконанні.

Читайте також:  Функція супутникового зв'язку на iPhone 13 буде доступна не для всіх

Apple

Apple допускає використання полімеру і металу (алюмінію, нержавіючої сталі), а також вуглецевого волокна, скла, кераміки, сапфіра або їх комбінації при виробництві корпусів нових пристроїв. Крім цього, в патенті йдеться як про цільної конструкції, так і про окремі елементи.

Apple

Ще однією особливістю запатентованого дизайну стане система підсвічування, елементи якої розташуються всередині пристрою. Вона може змінювати світло, інтенсивність і частоту мерехтіння для оповіщення про повідомлення, дзвінки, стан акумулятора, температуру та інших компонентів пристрою, якщо вони вимагають певного втручання.

Apple

Дату можливого впровадження нового патенту в комерційну продукцію компанія не повідомляє.