Технології

ЗМІ: Sony готує дорожчу версію підписки PS Plus

PS Plus

Sony стає все важче змагатися з Microsoft. Це стосується і питання про передплатних сервісах компаній: Xbox Game Pass здається набагато більш вигідною пропозицією, ніж PS Plus. Так що ж зроблять японці в боротьбі з американським гігантом? Якщо вірити ЗМІ, введуть дорожчу версію підписки. Тепер з аніме.

Компанія Sony оголосила про покупку аніме-сервісу Crunchyroll. Платформу інтегрують з Funimation, а сума цієї угоди склала $1 мільярд.

Журналісти Eurogamer повідомили, що це було зроблено з однією метою: впровадити більш дорогу преміальну версію PS Plus, однією з додаткових фіч якої якраз і стане доступ до аніме-ресурсу. На жаль, ніякою іншою інформацією про свою знахідку представники преси не поділилися.

Читайте також:  Названа ціна польоту в космос з Virgin Galactic

Звичайно, поки до цих даних слід ставитися з часткою скепсису – по суті, це лише припущення. Залишається чекати заяв від Sony. Можливо, новою інформацією компанія поділиться на великому івенті PlayStation, який відбудеться наступного тижня.

Що до самого сервісу PS Plus, то його передплатники зараз, можуть безкоштовно розжитися Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville і Tennis World Tour 2.