Авто

Tesla Cybertruck відправиться на конвеєр не раніше 2022 року

Tesla Cybertruck

Американська компанія Tesla планує почати виробництво електричного пікапа Tesla Cybertruck не раніше 2022 року. Випуск моделі буде організований на фабриці у Техасі.

Про затримку з випуском моделі повідомили при оголошенні підсумків діяльності у другому кварталі поточного року. Нагадаємо, що гучний дебют футуристичного пікапа відбувся восени 2019 року.

Планувалося, що перші покупці зможуть отримати свої машини до кінця 2021 року, але терміни виробництва знову перенесли. На цей раз на 2022 рік.

Читайте також:  Власникам пожежонебезпечних Chevrolet рекомендують паркуватися подалі від інших машин

Варто зазначити, що подібна ситуація з продукцією компанії Tesla відбувається регулярно. Наприклад, в листопаді 2017 року були представлені дві моделі – магістральний тягач Tesla Semi та друге покоління Tesla Roadster. Але досі вони не потрапили на конвеєр.

Причин для регулярного перенесення виробництва вистачає. Це і пандемія коронавируса, і проблеми з нестачею напівпровідників, і активні інвестиції в проекти з освоєння космосу. Крім того, не варто забувати про будівництво в різних країнах світу нових фабрик по виробництву автомобілів та акумуляторів. Все це потребує значних інвестицій.

Поки ж була оновлена сторінка онлайн-конфігуратора Cybertruck. У ній зазначається, що клієнти зможуть закінчити процес “в міру наближення виробництва у 2022 році”.

Читайте також:  Volkswagen запустив збірку маленького кросовера Taigun

В оновленому онлайн-конфігураторі відзначається, що клієнти зможуть закінчити процес “в міру наближення виробництва у 2022 році”

Нещодавно, говорячи про Tesla Cybertruck, віце-президент компанії Ларс Мораві сказав, що “Cybertruck на даний час знаходиться на стадії альфа-тестування”, й підтвердив, що він буде використовувати різні елементи конструкції від Model Y.