Політика

Влада Єгипту введе мінімальні ціни на готелі

Єгипет

У країні мають намір боротися з нелегальною конкуренцією між готельєрами, які знижують ціни і “надають туристам недостатньо хороший сервіс”.

У Єгипті з 1 листопада мінімальною ціною на розміщення в п’ятизірковому готелі буде 40 доларів на людину, в чотиризірковому – 28 доларів. Про це, пише Інтерфакс з посиланням на заяву міністра туризму країни Халед аль-Анані.

За його словами, це допоможе залучити в країну якнайбільше іноземних туристів і допоможе гарантувати високий рівень обслуговування гостей.

Читайте також:  Український літак вилетів з Кабула - Генштаб ЗСУ

“Це дозволить побороти нелегальну конкуренцію між готельєрами, які знижують ціни і надають туристам недостатньо хороший сервіс”, – пояснив Халед аль-Анані.

Глава Мінтуризму Єгипту додав, що уряд розвиває низку програм, спрямованих на відновлення сектора туризму.

Так, серед інших заходів, влада країни знизила ціни на обслуговування літаків в аеропорту на 20-50% і зробила знижки на авіапаливо, які будуть діяти до квітня 2022 року.

Також влада планує запустити внутрішні авіарейси між курортами Хургада і Шарм-ель-Шейх і популярними туристичними визначними пам’ятками Єгипту – Луксором, Абу-Сімбелом і Асуаном. За словами міністра, авіаквиток туди-назад коштуватимуть 99 доларів.