Технології

Apple домовилася з LG про випуск комплектуючих для Apple Car

Apple Car

Компанія Apple, хоча і повільно, але впевнено просувається до розробки власного електрокара. Видання The Korea Times повідомляє, що зараз купертинівці ведуть переговори з кількома південнокорейськими автовиробниками з метою випуску комплектуючих для Apple Car.

Згідно зі звітом журналістів, Apple провела розширені зустрічі з SK Innovation, дочірньою компанією SK Group, що спеціалізується на акумуляторних батареях для електромобілів.

Також компанія провела переговори з LG Electronics і виробником автозапчастин Magna International, які створили спільне підприємство під назвою LG Magna e-Powertrain.

Читайте також:  Вірус Joker, який краде гроші повернувся на Android-пристрої

Для своїх електрокарів Apple розглядає літій-фосфатну акумуляторну батарею (LFP) замість літій-іонної, оскільки вона менше нагрівається і дає переваги в плані безпеки.

Однак в південнокорейському автомобілебудуванні не використовуються АКБ, виконані за технологією LFP. У публікації The Korea Times говориться, що LG Energy Solution і SK Innovation вже будують заводи з виробництва акумуляторів для Apple на території США.