Авто

Tesla прискорює випуск бюджетного електрокара Model 2

Tesla Model 2

Tesla не раз заявляла про роботу над доступною моделлю фірмового електрокара. Нещодавно чутки про майбутню прем’єру новинки підтвердив президент китайського підрозділу компанії Том Чжу-він заявив, що створення автомобіля дійсно ведеться, і навіть назвав передбачувані терміни його виходу на ринок.

“Недорога компактна модель може з’явитися раніше, ніж ви думаєте. Кажуть, що випробування прототипу були завершені, і більшість постачальників компонентів вже вишикувалися в чергу. Пробна партія запланована на кінець 2021 року», — написав Том Чжу в своєму блозі в Weibo.

Tesla Model 2

За даними ЗМІ, бюджетний хетчбек під назвою Tesla Model 2 буде проводитися тільки на заводі, розташованому в Китаї, але його поставки компанія буде здійснювати по всьому світу. Можлива вартість електрокара становить $25 000. Інсайдери запевняють, що випуск новинки був схвалений керівництвом компанії ще у вересні минулого року. Знизити вартість моделі, за чутками, допоміг перехід на акумулятори типу 4680.

Читайте також:  Вихід Tesla Roadster знову відкладений. Ілон Маск пояснив чому

Очікується, що перші масові поставки доступного автомобіля Tesla почнуться вже в 2022 році. Сам виробник поки не поспішає розкривати подробиць про технічні характеристики і дизайн новинки.