Авто

Lamborghini випустить суперкар в стилі Countach

Lamborghini Countach

Цього року виповнюється 50 років з дня прем’єри прототипу Lamborghini Countach на Женевському автосалоні. З боку Компанії з Сант-Агата-Болоньєзе було б неправильним пропустити таку важливу подію і не відзначити його належним чином.

Судячи з усього, рішення вже знайдено: на конкурсі елегантності в Пеббл-Біч дебютує оммаж-суперкар під назвою Countach LPI 800-4, який з великою часткою ймовірності буде побудований на базі гібрида Sian.

Превью оммаж-суперкара “засвітили” в додатку Lamborghini Unica. Зараз по мережі гуляють два скріншоти і тизер, на яких можна побачити назву моделі — Countach LPI 800-4 — і деталі кузова: очевидно, решітку повітрозабірників в задній частині і кришку паливозаливної горловини. Буквено-цифровий індекс новинки розшифровується наступним чином: LPI-Longitudinale Posteriore Ibrido, або гібрид із заднім поздовжнім розташуванням двигуна, 800-потужність силової установки, 4-повний привід.

Читайте також:  Електромобілі займуть дві третини світового ринку через 19 років

Lamborghini Countach

За даними інсайдерів, в основу суперкара ляже Sian FKP 37, тобто новий Countach отримає зв’язку з «атмосферника» V12 6.5 потужністю 785 к.с. (720 н•м), вбудованого в семиступінчастий «робот» ISR 34-сильного електромотора і іоністора (суперконденсатора), який легше і потужніше традиційних джерел струму.

На Сіані низьковольтна електрична надбудова допомагає ДВС при розгонах на швидкостях до 130 кілометрів на годину і заповнює провали в тязі при перемиканнях передач, роблячи суперкар на 10 відсотків швидше.

При цьому комбінована потужність ДВС і електромотора на Sian FKP 37 досягає 819 сил і 758 Нм моменту. А індекс нового суперкара говорить про те, що в ньому буде не більше 800 сил.

Читайте також:  Виробництво Tesla Roadster знову відклали

Є припущення, в Lamborghini знизили потужність навмисно, щоб надати машині трішки інший характер. Втім, всі подробиці стануть відомі зовсім скоро: Конкурс елегантності в Пеббл-Біч відкриє свої двері 15 серпня.

Джерело: The Supercar Blog