Технології

Virgin Galactic почала продавати «космічні» квитки

Virgin Galactic

Всі, хто можуть собі дозволити настільки дороге задоволення, можуть приступати до підготовки до польоту. Як повідомляється, перші космічні туристи вже можуть купити квиток у Virgin Galactic.

Дані про таку значущу подію виявлені в публікації фінансової звітності за другий квартал 2021 року. Прес-служба підтвердила факт початку продаж квитків для тих, хто вирішить відправитися в космос на кораблі UnitySpaceShip.

Відзначається, що у туристів буде на вибір кілька варіантів. Вони можуть забронювати тільки одне місце, але є і багатомісний пакет для пар, сім’ї та друзів.

Читайте також:  Xiaomi обійшла Apple за обсягом продажів переносної електроніки

У багатих і знаменитих з’явиться можливість викупити відразу весь рейс. Вартість одного квитка стартує з $450 тисяч. Наступний політ намічений на кінець вересня. Він повністю оплачений ВПС Італії, а відомостей про туристичні тури поки немає.

Сміливі плани були оголошені після успішного польоту в космос засновника Virgin Galactic, британського мільярдера Річарда Бренсона. SpaceShipTwo піднявся на висоту 86 км і кілька хвилин перебував у невагомості.