Криптовалюти

SpaceX буде продавати рекламу в космосі за криптовалюту

CubeSat

SpaceX уклала партнерство з компанією Geometric Energy Corporation (CEG) для запуску проекту орбітального цифрового рекламного щита. Він буде вести трансляцію прямо з космосу, при цьому оплатити незвичайну послугу можна буде не тільки фіатною, але і цифровою валютою.

За словами генерального директора GEC Семюеля Ріда, зараз компанія розробляє “рекламний” супутник CubeSat. Він буде оснащений невеликим цифровим дисплеєм і спрямованої на нього камерою, яка буде передавати картинку на Землю.

Читайте також:  Шахраї крадуть біткоїни користувачів через підроблену криптобіржу

Подивитися трансляцію глядачі зможуть на YouTube або Twitch.

Запуск “космічного білборда” за допомогою ракети Falcon 9 запланований на початок 2022 року. Користувачі отримають можливість купувати токени для резервування дисплея супутника під показ оголошень або реклами.

Заявлена і можливість оплати в криптовалюті. У перспективі очікується навіть прийом платежів в “мемній” Dogecoin, якій компанія раніше заплатила SpaceX за відправку стилізованої фізичної монети в бік Місяця.

«Ми хочемо досягти того, щоб доступ до космосу був практично у кожного. По суті, виступаємо за його демократизацію і децентралізацію. Сподіваюся, люди не будуть витрачати гроші на щось недоречне при розміщенні подібних оголошень» — зазначив глава GEC.