Технології

Samsung розробила унікальну рухому камеру для смартфонів

Samsung Galaxy S21

Компанія запатентувала незвичайний механізм модуля камери для фірмових смартфонів. З його допомогою користувачі зможуть змінювати кут огляду при зйомці, значно розширюючи фотоможливості свого гаджета.

Крім того, конструкція передбачає і іншу корисну функцію для поліпшення якості знімків, зроблених на мобільний пристрій.

У патентній документації описується механізм блоку камери для смартфонів Samsung Galaxy з рухомою конструкцією. До її складу входить три сенсора, кожен з яких має своє поле зору (FoV). Вони розміщені в ряд: головний-посередині, а надширококутний і телеоб’єктив — зліва і справа.

Читайте також:  YouTube готує зниження ціни на Premium-підписку без реклами

Samsung

Принцип роботи розробленої конструкції полягає в тому, що власник смартфона зможе переміщати Центральний об’єктив вниз, утворюючи з сенсорів трикутник.

Всі маніпуляції будуть виконуватися на дисплеї гаджета. Залежно від відстані між модулями будуть змінюватися діафрагма і поле «зору», що дозволить вибирати оптимальні налаштування зйомки в різних сценаріях.

Samsung вже використовувала в своїх смартфонах сенсори зі змінною апертурою-таку можливість отримали моделі Galaxy S9 і S10. Але у випадку з новим патентом пристрій одночасно зможе змінювати і кут огляду датчиків. Яке саме покоління Samsung Galaxy обзаведеться подібною камерою, поки невідомо.