Технології

Видавець GTA випустить кілька римейків і ремастерів протягом півроку

GTA Online

Як і всі великі компанії, Take-Two днями теж представила квартальний звіт. Але крім сухих даних про продажі, користувачі виявили в ньому дуже цікаву інформацію.

Виявляється, гігант готує відразу кілька перевидань своїх старих ігор – і всі їх він збирається випустити до квітня 2022 року. Про що мова?

Take-Two

Вже підтверджено, що до заявленого терміну Take-Two випустить Grand Theft Auto V, GTA Online і Kerbal Space Program для консолей нового покоління. Куди цікавіше виглядають ще три таємничих проекти, про які гігант промовчав.

Читайте також:  Названа дата презентації Google Pixel 6 і Pixel 6 Pro

Геймери тут же почали гадати, які ще ігри може осучаснити видавець. Найчастіше в обговореннях миготять Bully, Red Dead Redemption, Max Payne 3 і старі частини Grand Theft Auto — на останнє вказує і недавня ініціатива компанії по закриттю ряду популярних користувальницьких ремастерів.

Втім, це все ж малоймовірно. Куди правдоподібніше звучать теорії про те, що Take-Two просто перевипустить для PlayStation 5 і Xbox Series X/S свої недавні хіти на кшталт Mafia: Definitive Edition.

Однак надія вмирає останньою! Що до оновлених версій Grand Theft Auto V і GTA Online, то їх реліз очікується 11 листопада.