Технології

HUAWEI розповіла про плани по випуску нових смартфонів

Huawei

HUAWEI підвела підсумки першого півріччя 2021-го. Незважаючи на падіння чистого прибутку, топ-менеджер компанії заявив, що бренд не тільки не припинить боротьбу за мобільний сегмент, але і займе в ньому лідерські позиції в найближчі кілька років.

Згідно зі звітом компанії, виручка від споживчого сегмента виявилася практично вдвічі нижче показників минулого року, а загальне падіння склало 29,43%. З іншого боку, Корпоративний підрозділ за підсумками перших шести місяців 2021-го приніс HUAWEI на 18% більше, ніж минулого року.

Основною причиною падіння виручки стало зниження продажів смартфонів через збої в ланцюжку поставок. Втім, як пояснив генеральний директор компанії по споживчому бізнесу Юй Чендон, вендор не планує здаватися.

Читайте також:  Видавець GTA випустить кілька римейків і ремастерів протягом півроку

Незважаючи на ряд обмежень, через які китайський виробник електроніки не може використовувати мобільні 5g-платформи американських розробників чіпів, керівництво HUAWEI заявило, що в найближчі кілька років серія її флагманських пристроїв стане лідером мобільного ринку.

Крім того, вихід наступних новинок бренду відбудеться без затримок, незважаючи на труднощі по частині поставок. З чуток, компанія вже веде переговори з місцевими виробниками про створення «домашніх» 5g-модемів, які не використовують американські технології.