Авто

Яку машину можна придбати в Україні замість Kia Sportage

Kia Sportage

Kia Sportage – знаменитий бестселер українського сегменту компактних кросоверів. Головна причина – ціна від 527 000 грн. Але у машини є й інші переваги: надійність, практичність, яскравий дизайн. Альтернатив немає?

В цьому класі можна обрати пропозицію з широкого асортименту за різними цінами.

2021 Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

Традиційно Kia Sportage і Hyundai Tucson – дуже близькі родичі в технічному плані. Проте, продаватися успішно в Україні двом машинам такий перетин не заважає. Щоправда, в продаж вже надійшов Tucson нового покоління – від 705 000 грн. Відразу відзначимо, що в добірці це найдорожчий автомобіль.

Читайте також:  Власники нового Ford Bronco масово скаржаться на гучний свист

Skoda Karoq

Skoda Karoq

У сегменті кросоверів Skoda представлена дуже широко. Але в якості альтернативи Kia Sportage нас цікавить компактний Karoq. Просять за модель від 623 000 грн. На користь машини говорять відомий бренд з гідною репутацією і багате оснащення.

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Ще один іменитий кросовер, який дуже подобається покупцям. В чому причина? Авжеж, в привабливій ціні. За базову комплектацію просять лише 535 000 грн, що дуже близько до прайсу Kia Sportage. До того ж виглядає Nissan Qashqai дуже ефектно. Навіть незважаючи на те, що вже представлено автомобіль наступної генерації та України такий кросовер поки не дістався.

Читайте також:  Ford воскресив пікап Ranger Splash з 90-х

Renault Kadjar

Renault Kadjar

У Nissan Qashqai теж є близький родич – Renault Kadjar. Французький кросовер трохи крупніший і помітно дорожчий – від 622 000 грн. Різниця пояснюється оснащенням. До речі, незабаром і Renault Kadjar змінить покоління – компанія вже тестує на дорогах передсерійні прототипи.

Chery Tiggo 7 Pro

Chery Tiggo 7 Pro

Компактний китайський кросовер виглядає дуже добре і приваблює покупців відмінною ціною – 548 000 грн за базовий варіант. Також на стороні моделі – багате оснащення і сучасні матеріали оздоблення.

Suzuki SX4 S-Cross

Suzuki SX4

Як правило, за японські автомобілі просять більше грошей. Однак в сегменті компактних кросоверів Suzuki SX4 є дуже вигідною пропозицією – від 495 000 грн. Сильні сторони моделі – надійність, практичність і дизайн.

Читайте також:  Toyota заборонила перепродаж нового Land Cruiser

Джерело: Обозреватель