Авто

Співробітник дилера Chevrolet розігнався на клієнтському Corvette до 240 км / год

Chevrolet Corvette

Один з каліфорнійських власників Chevrolet Corvette восьмого покоління звернувся до офіційного дилера в місті Фрімонт зі скаргою на виник сторонній шум в двигуні.

Як виявилося, проблема полягала в ослабленому кріпленні одного з високовольтних проводів – вона була усунена і володар суперкара залишився цілком задоволений роботою дилера. Поки одного разу не подивився записи бортового відеореєстратора, одна з яких його спантеличила.

Читайте також:  Volkswagen показав передвісника найдешевшого міського електрокара

Як повідомляє видання GM Authority, виявилося, що хтось із співробітників офіційного дилера Chevrolet у Фрімонті встиг покататися на клієнтському суперкарі, та ще як-вбудований відеореєстратор, який фіксує всі параметри поїздки, відобразив, як Corvette розганяється до 240 кілометрів на годину в досить щільному потоці автомобілів на шосе 880 в околицях Фрімонта.

Водій суперкара, судячи з усього, намагався наздогнати седан Dodge Charger.

Власник Corvette звернувся до поліції і надав їм запис з реєстратора, а також зажадав пояснень від дилерського центру.

Невідомо, яке покарання в результаті призначить водієві поліція за настільки небезпечне водіння на дорозі загального користування, але дилер відповів, що технічний фахівець, який виконував тестову поїздку після проведеного ремонту суперкара, вже звільнений за безрозсудну поведінку.