Технології

Xiaomi випередила Apple і Samsung на європейському ринку смартфонів

Xiaomi і Samsung

Компанія Strategy Analytics опублікувала дані з продажу смартфонів в Європі за другий квартал 2021 року. Несподівано на 1 місце вийшла Xiaomi, при цьому випередивши і Apple, і Samsung.

Після того як Xiaomi обігнала Apple на світовому ринку, стало ясно, що китайська компанія буквально дихає лідеру рейтингу в спину. Як виявилося, Xiaomi в Європі обійшла не тільки Apple, але і Samsung.

За даними Strategy Analytics, за другий квартал бренд з Піднебесної відвантажив 12,7 мільйона смартфонів, зайнявши 25,3% ринку. Samsung вдалося поставити 12 мільйонів апаратів, що становить 24% ринкової частки.

Читайте також:  Bloomberg: нові iPhone отримають подекранние Touch ID і Face ID

Strategy Analytics

Окремо наголошується, що Xiaomi домоглася річного зростання на 67% в порівнянні з втратою ринку на 7% в річному численні для Samsung. Apple з 9,6 мільйонами проданих телефонів посіла третє місце (19,2% ринку), продемонструвавши зростання на 15,7% в порівнянні з другим кварталом 2020 року.

OPPO і Realme активно нарощують свої ринкові частки. Перша компанія показала зростання на 180% на рік, а друга-вражаючі 1800%. Варто враховувати, що в порівнянні з показником другого кварталу 2020 року поточні продажі смартфонів збільшилися на 14,4%.