Технології

Apple продала рекордну кількість планшетів

Apple iPad

IDC опублікувала дані з продажу планшетів за другий квартал 2021 року. Лідером стала Apple, що відвантажила майже 13 мільйонів одиниць.

Раніше Тім Кук поділився рекордними показниками продажів смартфонів. Як виявилося, другий квартал став одним з найуспішніших за всю історію компанії.

Через кілька днів стали відомі аналогічні результати по планшетах. Повідомляється, що на першому місця опинилася Apple з результатом 12,9 мільйона iPad. На другому місці розмістилася Samsung, що реалізувала 8 мільйонів одиниць.

Читайте також:  Виробник човнів випустив «вічний» електродвигун

Lenovo закріпилася на третій позиції, відвантаживши 4,7 мільйона планшетів. Четверте місце за Amazon, яка примудрилася поставити 4,3 мільйона пристроїв серії Fire.

Аналітики відзначають, що продажі планшетів ростуть на тлі триваючої пандемії коронавірусу. Люди переходять на віддалену роботу і отримують знання за допомогою комп’ютера, що призвело до зростання популярності компактних пристроїв. Одночасно з цим на 68,6% в річному численні збільшилися поставки Chromebook.

Фахівці IDC вважають, що найближчим часом може спостерігатися уповільнення продажів планшетів і пристроїв Chromebook. Це пов’язано з дефіцитом напівпровідників і нестачею чіпів. Крім того, багато людей повертаються до стандартної системи навчання, а також на звичні робочі місця. Все це може негативно вплинути на продаж планшетів та іншої електроніки.