Авто

Infiniti зніме з виробництва єдине купе через два роки

Infiniti Q60

Виробничий цикл спортивного купе Infiniti Q60 завершиться в 2023 році, після чого модель буде відправлена на пенсію, не отримавши наступника. Причина проста – відсутність задовільного попиту.

В рамках реструктуризації Альянсу Nissan-Renault-Mitsubishi марка Infiniti зосередиться на випуску моделей, які добре продаються на головних ринках — в США і Китаї. Як неважко здогадатися, це кросовери і позашляховики, а з купе доведеться розпрощатися.

Як повідомляє видання Automotive News, спорткупе Infiniti Q60 буде знято з виробництва через два роки. Згідно з офіційними даними, в 2020 році було продано 2792 автомобіля, що на 44,6 відсотка нижче, ніж в 2019 році.

Читайте також:  Bentley показала в США ексклюзивний седан Flying Spur

Падіння продажів тривало і в першій половині 2021 року — Infiniti вдалося реалізувати лише 1697 екземплярів купе, що на 10,1 відсотка менше, ніж за той же період минулого року.

У 2017 році Infiniti працювала над проектом купе Q60 Project Black S з 500-сильним гібридним мотором, але в підсумку від автомобіля з невідомих причин вирішено було відмовитися.