Авто

Перший електричний Jeep дебютує в 2023 році

Jeep Magneto Concept

Такі марки, як Alfa Romeo, DS Automobiles і Lancia повинні до 2027 року позбутися ДВС і стати повністю електричними, але ще до того, як це станеться, альянс Stellantis планує в найближчі 24 місяці представити в цілому 20 електрифікованих моделей: 10 електромобілів, дев’ять підключаються гібридів і одну модель, яка буде пропонуватися як з гібридними, так і з електричними силовими установками.

Серед них буде і перший Jeep на електротязі.

Читайте також:  У США вдвічі збільшився попит на старі Bentley і Rolls-Royce

Згідно показаної на присвяченій підсумкам першого півріччя прес-конференції Альянсу Stellantis презентації, вже в першій половині 2023 року американська компанія Jeep випустить свій перший в історії електрокар.

За інформацією інсайдерів, він буде являти собою аж ніяк не Wrangler з електричною силовою установкою, а компактний кросовер на заміну Renegade, уніфікований по агрегатах з Alfa Romeo і Fiat. Випускати його будуть в Польщі.

Крім того, Dodge в 2022 році представить перший підключається гібрид — на базі якої моделі він буде побудований, Stellantis поки не розголошує, але оскільки компанія випускає тільки купе Challenger, седан Charger і кросовер Durango, швидше за все, ним стане вседорожник.

Читайте також:  Українець встановив рекорд швидкості на Bonneville Speed Week

Оскільки Дорожня карта в презентації позначена тільки до першого півріччя 2023 року, в ній не вказано ВЖЕ анонсований електричний маслкар Dodge і пікап Ram.