Авто

У Hyundai Santa Fe з’явився заводський позашляховий пакет

Hyundai Santa Fe XRT

У Hyundai Santa Fe з’явилася версія з заводським позашляховим пакетом. Відмінні риси новинки з префіксом XRT-чорні накладки на дверях, захисні вставки на бамперах, бічні підніжки, повний пакет “антихром”, оригінальні 18-дюймові антрацитові п’ятипелюсткові колісні диски і накладки на дзеркалах.

Збільшувати дорожній просвіт і допрацьовувати салон в Hyundai не стали. Імовірність появи моделі за межами США невелика.

На відміну від Kia Sorento X-Line, оновлений Hyundai Santa Fe XRT відрізняється тільки зовнішнім декором. Деякі глянцеві і матові чорні деталі з пакету XRT можна замовити і на звичайні кросовери, але заощадити навряд чи вдасться.

Читайте також:  Skoda знайшла застосування відпрацьованим батареям електромобілів

Hyundai Santa Fe XRT

Фото: Hyundai Santa Fe XRT

Технічна начинка Santa Fe для північноамериканського ринку безальтернативна: з бензиновим 194-сильним (247 Нм) атмосферним двигуном 2.5 GDI поєднується 8-швидкісний «автомат», базові кросовери передньопривідні, а доплата за повний привід — 1700 доларів. Цікаво, що навіть з “позашляховим” пакетом XRT повний привід-опція.

У США базовий Hyundai Santa Fe коштує 27,2 тисячі доларів, а за топ-версію потрібно викласти 41 тисячу доларів. “Позашляховий” Santa Fe XRT в середині лінійки: в залежності від типу приводу такий кросовер коштує 32,3-34 тисячі доларів.