Авто

Ferrari не бачить проблем із забороною ДВС з 2035 року

Ferrari

Як відомо, перший електричний суперкар марки Ferrari дебютує в 2025 році — це обіцяв глава компанії в черговому звіті перед акціонерами.

Потім у італійців буде всього десять років, щоб перевести на електротягу і всі інші моделі, оскільки Єврокомісія вирішила з 2035 року повністю заборонити продаж всіх нових автомобілів, оснащених бензиновими або дизельними двигунами внутрішнього згоряння.

У Ferrari впевнені, що впораються з цим.

В інтерв’ю виданню Reuters глава компанії Ferrari Джон Елкан розповів, що розглядає заборону двигунів внутрішнього згоряння як «можливість випускати ще більш особливі і унікальні продукти завдяки електрифікації, електроніці та іншим технологіям, які стають доступними».

Читайте також:  Для Ради закупили 21 Toyota Camry на 18 мільйонів гривень

Більш того, топ-менеджер зазначив, що марка вітає рішення Єврокомісії стимулювати перехід автовиробників на електричні силові установки.

Ferrari почав електрифікацію з моделі LaFerrari ще в 2013 році, потім з’явився Sf90 Stradale з гібридною силовою установкою на базі V8 і нещодавно представлений 296 GTB з гібридним V6.

Очікується, що Purosangue, який дебютує в наступному році, також отримає гібридну силову установку. Перший електричний Ferrari буде двомісним повнопривідним суперкаром з чотирма електромоторами – по одному на кожне колесо.