Технології

ЗМІ розкрили перші подробиці нового PlayStation VR

Playstation VR

Sony вже говорила, що PlayStation нового покоління в майбутньому отримає власний пристрій віртуальної реальності. Поки що геймерам представили лише контролери, однак, за даними ЗМІ, розробникам вже показують весь комплект за закритими дверима. Само собою, нові подробиці швидко потрапили в мережу.

Як розповів автор каналу PSVR Without Parole, сама Sony іменують нову версію пристрою віртуальної реальності Next Gen VR або NGVR. Шолом оснастять двома OLED-дисплеями з роздільною здатністю 2000×2040 кожен.

Читайте також:  Інженери з Німеччини перевинайшли велосипед

Кут огляду при цьому збільшиться на 10 градусів в порівнянні з минулою моделлю, тобто до 110 градусів.

Крім цього, Sony планує використовувати технології для поліпшення якості зображення в зонах, на яких фокусується гравець, разом з системою відстеження погляду. NGVR також буде підтримувати вібрацію в самому шоломі для більшого занурення і зменшення запаморочення в деяких випадках.

Вже представлені контролери, крім адаптивних тригерів, будуть підтримувати сенсори відстеження положення великого, вказівного і середнього пальців. За заявами інсайдерів, система не тільки перевіряє, чи тримає Користувач кін, але і стежить, на якій відстані від пристрою знаходяться пальці.

Читайте також:  Intel Core i9-12900K: ціни і характеристики майбутнього флагмана

Sony також розповіла про нову політику випуску ігор у віртуальній реальності. Компанія хоче зробити ставку на повноцінні AAA-проекти, які будуть доступні відразу в двох форматах — для звичайних дисплеїв і NGVR. Однак минулі релізи для PSVR, швидше за все, все одно отримають ремастери для нового пристрою.

Очікується, що офіційна презентація нового PlayStation VR відбудеться вже на початку наступного, 2022 року. Можливо, до релізу пристрою сама PlayStation 5 хоча б з’явиться у вільному продажу.