Авто

Чергова Tesla загорілася під час зарядки. Вогонь знищив гараж та ще одну Tesla

Згорів дім з Tesla

У США стався ще один випадок загоряння електрокара в ході зарядки. Як повідомляє The Washington Post, Tesla Model S 85, випущена в 2013 році, загорілася вночі в гаражі в місті Сан-Рамон, Каліфорнія.

Вогонь швидко зростав, перетворившись на пожежу з вибухами, які вибили металеві двері гаража. На щастя, власники електрокара ночували в іншій частині будинку і залишилися в живих.

Читайте також:  Авторинок Великобританії впав до мінімуму з 1998 року

Пенсіонер Йоги Віндум розповів журналістам, що проспав перше попередження про перервану зарядку: воно пройшло на його iPhone приблизно о пів на шосту ранку. В цей час в його гаражі загорілася Tesla Model S. Полум’я швидко перекинулося на ще одну Model S, що стояла поруч, а потім охопило весь гараж.

Згорів дім з Tesla

Власники електрокарів, Йогі і його дружина Керолін, прокинулися від сигналізації, яка спрацювала і встигли покинути будинок. Пожежники, які прибули на виклик, пізніше розповіли, що асфальт біля гаража настільки нагрівся, що по ньому було неможливо ходити. За даними екстрених служб, причиною загоряння могла стати система терморегулювання електрокара.

Читайте також:  Jeep Commander дебютував у семимісному варіанті

Постраждала сім’я вирішила більше не зв’язуватися з електрокарами: компенсацію, виплачену страховою компанією, Віндуми витратили на Audi з бензиновим двигуном. За їх словами, Tesla не проявила ніякого інтересу до трагедії. Вигорілі остови електрокарів кілька тижнів очікували фахівців з “Тесли”, які повинні були визначити точну причину пожежі, але вони так і не з’явилися.

Самозаймання – нерідка проблема серед сучасних електрокарів різних марок, що призводить до відкликів, які дорого обходяться виробникам. Великими кампаніями в останні роки відзначилися Hyundai, General Motors, Chevrolet, Audi та інші. В основному машини відправляли в сервіс для заміни пожежонебезпечних батарей.