Статті

Ювелірний каталог – кращий збірник прикрас

Золото

Розкішні ювелірні вироби створюються із благородних металів. Прикраси виробляються справжніми майстрами ювелірного мистецтва, які кропітливо працюють над кожним елементом та деталлю. Ще багато сторічь тому у людства сформувалося бажання прикрасити своє тіло і зберігається до сьогодні. Ювелірні прикраси – чарівні аксесуари, які підкреслюють характер свого власника, допомагають висловити настрій, вказати на бездоганний смак.

ювелірні вироби

Каталог ювелірних виробів включає різноманітні моделі виробів, які можна носити кожного дня або одягати на важливий суспільний захід. Стилісти Злато рекомендують користуватися каталогом для більш швидкого пошуку необхідного аксесуару.

Різноманіття вибору

Сучасний каталог ювелірних прикрас містить фотографії прикрас для ніг і рук, шиї та тіла. Для більш гармонійного пошуку всі прикраси в каталозі розділені на категорії:

  • Каблучка – розкішна прикраса, яку надягають на пальці рук чи ніг. Це одна із самих більших категорій, тому стилісти рекомендують одночасно вибирати тип виробу – обручки, парні, фалангові, перстні, з камінням, для заручин з ажурними вставками. Переважно каблучки носять жінки, однак майстри створюють прикраси і для чоловіків та підлітків.
  • Сережки – витончена прикраса, що носиться на вухах. Дана категорія дуже популярна серед представниць чарівного полу любого віку. Майстри виготовляють різні форми сережок – пусети, конго, підвіски, протяжки, кафи. В великому каталозі ювелірних прикрас можна знайти і сережки для чоловіків, які носять як правило в лівому вусі. Такі вироби прості, не мають вставок на розсипу каміння.
  • Ланцюжки – категорія прикрас для зони декольте. Ланцюжок носять в якості самостійного аксесуару або на нього надягають підвіску. В каталозі існує декілька втілень цього простого та надзвичайного виробу – кольє, ювелірні шнурки, браслети на руки та ноги.
  • Підвіски – прикраси невеликого розміру та невеликої ваги, які підвішують на ланцюжок, шнурок або браслет. Існують наступні категорії прикрас – хрестики, іконки, шарми, класичні, обереги, знаки зодіаку та літери.

Дуже часто браслети виділені в окрему категорію каталогу ювелірних прикрас. Спеціалісти Злато рекомендують уважно ознайомитись з пропозицією виробника, розглянути новинки та класичні моделі, а вже потім зробити свій вибір.

вироби ювелірні

Ювелірні прикраси можуть мати коштовні та напівкоштовні камені, вставки та ажурні деталі. Зробивши необхідні відмітки в онлайн каталозі знайти необхідну прикрасу стане надзвичайно легко та зручно.

*На правах реклами