Технології

Microsoft анонсувала дві нові функції Windows 11

Windows 11

Топ-менеджер компанії Панос Панай опублікував в Twitter два коротких відеоролика, що демонструють можливості нової ОС. З їх допомогою користувачі зможуть швидко створювати замітки і захоплювати фрагменти дисплея для підвищення продуктивності роботи, а також фокусуватися на виконанні конкретного завдання.

У “режимі фокусування”, вибравши пункт зі списку справ, користувач зможе запустити відтворення музики і встановити таймер зі зворотним відліком часу. Після закінчення сесії система запропонує зробити перерву в роботі за допомогою нагадування і звукового оповіщення.

Читайте також:  iPhone X пережив падіння з літака з висоти 3,5 км

Microsoft Windows 11

Друга функція, яка незабаром буде доступна в Windows 11-редактор скріншотів Snipping Tool. Він запропонує не тільки можливість захоплення фрагмента екрану, але і подальше редагування зображення, а також установки часу затримки перед зйомкою.

Microsoft Windows 11

По суті, оновлена утиліта стала симбіозом додатків Snipping Tool і Snip & Sketch, доступних в поточній версії ОС. При цьому інструмент отримав дещо змінений інтерфейс. Сама Windows 11 поки знаходиться в стадії бета-тестування — її реліз очікується восени цього року.