Технології

Слух: процесори Intel Alder Lake будуть дуже «ненажерливими»

Intel 12-го

У мережі з’явилися нові подробиці про характеристики серії процесорів Intel 12-го покоління. Чергова інсайдерська публікація зачіпає енергоспоживання майбутніх новинок – і схоже, що чіпи, які готуються до релізу скромністю в цьому відношенні відрізнятися не будуть.

Згідно зі звітами інсайдерів, вимоги до струму в ланцюзі живлення у процесорів серії Alder Lake збільшиться більш ніж на 20% порівняно з представниками сімейств Rocket Lake і Comet Lake. У цифровому обчисленні це означає збільшення енергоспоживання на 50-100 Вт для десктопних моделей.

Intel Alder Lake

При цьому підвищення “апетиту” прогнозується у всій лінійці продукції, включаючи споживчі чіпи (TDP 125 і 65 Вт) і мобільні рішення (TDP 35 Вт). Це, на думку джерела, призведе до збільшення теплового пакету аж до 165 Вт і може викликати складності з охолодженням при апгрейді ПК без заміни кулера.

Читайте також:  Apple: iPhone може виявляти депресію і тривогу користувача

За попередньою інформацією, презентація процесорів сімейства Alder Lake відбудеться 27 жовтня. В цей же день буде представлена і платформа Z690, що підтримує інтерфейс PCIe 5.0 і новітній стандарт оперативної пам’яті DDR5.