Технології

Скасовану зарядку Apple AirPower показали в дії

airpower apple

Після декількох років розробки Apple “заморозила” проект бездротової зарядної станції AirPower. Пристрій так і не було представлено аудиторії — але один з користувачів Twitter недавно опублікував наочну демонстрацію роботи не відбувся аксесуара.

Робота над Apple AirPower почалася ще в 2017 році. Компанія показала дизайн пристрою, пообіцявши незабаром почати його поставки.

airpower apple

Але реліз продукту не відбувся ні через рік, ні через два, а після Apple заявила, що прийняла рішення відмовитися від випуску зарядної станції через її «невідповідність стандартам компанії». При цьому точну технічну причину зупинки проекту виробник не назвав.

Читайте також:  Tesla випустить андроїда з екраном замість обличчя. Його можна буде посилати за продуктами

Короткий ролик, який засвітився в мережі демонструє роботу одного з прототипів пристрою. При зарядці iPhone на його дисплеї відображається анімація відразу після розміщення на площині зарядної станції.

Інсайдери не виключають, що Apple все ж продовжує працювати над подібним аксесуаром. Зараз же американська компанія віддала перевагу магнітним зарядкам MagSafe, які вперше були інтегровані в лінійку смартфонів iPhone 12.