Авто

Українські школярі їздитимуть на автобусах ЗАЗ

Модель ЗАЗ А08 "Шкільний"

Українські школярі їздитимуть на автобусах, які збирають на Запорізькому автомобілебудівному заводі. Підприємство виграло тендер на виробництво шкільних автобусів для громад Запорізької та Чернігівської областей.

Про це повідомляє Асоціація “Укравтопром“. За словами голови правління “ЗАЗ” Миколи Євдокименка, завод переміг у тендери й згодом почне створення чергової партії автобусів ЗАЗ A08 “Шкільний”. Першими нові машини отримають громади Запорізької та Чернігівської областей, а на черзі ще участь у тендері у Черкаській області.

Цьогоріч у планах підприємства зібрати понад 160 автобусів, з яких 75 будуть перевозити українських школярів. Модель ЗАЗ А08 “Шкільний” має зручні крісла для дітей різного віку, окремі місця для осіб, що супроводжують, та враховує всі вимоги інклюзії, зокрема, у салоні можуть бути встановлені гідравлічні підіймачі та пандуси.

Читайте також:  Перший електрокар Cadillac розкупили за 19 хвилин

Нагадаємо, що в січні цього року підприємство передало останні 6 із 30-ти нових шкільних автобусів, які були придбані Запорізькою облдержадміністрацією у 2020 році.