Авто

Стало відомо, коли з’являться нові Lexus RX, LX і GX

Lexus RX

Видання Automotive News з посиланням на інсайдерів розкрило терміни виходу на ринок Lexus RX, LX і GX наступних поколінь. Так, дебют RX і LX запланований на наступний рік (а LX, ймовірно, покажуть до кінця нинішнього), а новий GX з’явиться в 2024 році. Очікується, що RX обзаведеться новою гібридною установкою і розширеним комплексом електронних асистентів, LX отримає вузли і агрегати від Toyota Land Cuiser 300, а GX перебереться на платформу GA-F і, ймовірно, стане гібридом, причому до складу установки може увійти дизельний двигун.

Кросовер RX – найпопулярніша модель Lexus в Україні і США. За неофіційними даними, зі зміною покоління паркетник обзаведеться модифікацією з просунутою гібридною установкою – така версія отримає індекс RX 500h, на який автовиробник вже оформив патент.

Актуальна модель виробляється з 2015 року, а в 2019 році до українського ринку дістався оновлений RX: він обзавівся системою адаптивного освітлення і розширеним переліком електронних помічників. На сьогоднішній день Lexus RX доступний в передньопривідному виконанні RX 300 з дволітровою «четвіркою» потужністю 238 сил, RX 350 комплектується 3.5 V6 потужністю 294 сили, а топовий RX 450h — гібридною силовою установкою, що видає 313 кінських сил.

Читайте також:  Volkswagen показав передвісника найдешевшого міського електрокара

Подробиць про новий LX більше. Раніше повідомлялося, що прем’єра преміального позашляховика відбудеться через кілька місяців після Toyota Land Cruiser 300, а старт прийому замовлень в Японії запланований на кінець 2021 року. Новинці пророкують постійний повний привід з трьома блокуванням від LC300 і 3,3-літровий турбодизель V6 від нього ж. А найпотужніший LX в лінійці отримає індекс 600 і 3,5-літрову «турбошістку», яка видає 422 кінські сили. Втім, у самій Toyota ці чутки поки не підтвердили.